^Powrót na góre

Parafia Tarnogród

mod

Strona główna

Kancelaria parafialna

Siostry Serafitki

Duszpasterze

Galeria zdjęć

Archiwum

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 6 gości.

Statystyka odwiedzin

00681115
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Łącznie
69
130
1770
5624
681115

Twoje IP: 3.80.4.76
Server Time: 2019-09-20 08:35:19

Koło Przyjaciół Radia Maryja

Myślę, że Radio Maryja i rodzina tego Radia jest szczególnym wyrazicielem, wcieleniem tej Maryjnej duchowości Polski. Matce Najświętszej zawierzam dalszą działalność i apostolstwo Radia Maryja. Niech rozwija się ono i przyczynia do utrwalania tu na ziemi cywilizacji prawdy i miłości zgodnie z wolą Boga i dla jego chwały.

Jan Paweł II

radio
Naszym celem jest modlitwa, osobista formacja oraz wspieranie na wszelkie możliwe sposoby Radia Maryja i Telewizji Trwam. Podczas naszych spotkań poznajemy nauczanie Kościoła i pogłębiamy prawdy wiary. Sięgając do skarbca Pisma św. i Tradycji Kościoła oraz rozważając dokumenty papieskie i Katechizm Kościoła Katolickiego chcemy budować świadomą wiarę. Tą wiarą chcemy także dzielić się z innymi.
Ponieważ w dzisiejszym świecie największy wpływ na kształtowanie postaw i opinii człowieka mają środki społecznego przekazu, konieczne jest promowanie mediów katolickich, które mogą docierać do nas z orędziem Ewangelii. Zachęcamy wszystkich do udziału w naszych spotkaniach oraz słuchania Radia Maryja i oglądania Telewizji Trwam.
Spotykamy się w każdą czwartą niedzielę miesiąca po Mszy św. wieczornej, w której aktywnie uczestniczymy, zajmując się jej oprawą liturgiczną. Jest to Eucharystia, którą sprawujemy w intencji Kościoła, Ojca, św., Ojczyzny, Radia Maryja, Telewizji Trwam oraz wszystkich, którzy to dzieło ewangelizacji poprzez środki społecznego przekazu wspierają.
 
 Kliknij w link poniżej aby posłuchać Radia Maryja online.
 
Copyright © 2013. Parafia Tarnogród  Rights Reserved.