Twoje IP: 54.166.198.6
Server Time: 2015-07-02 05:18:34

XIII Niedziela Zwykła - 28.06.2015. - Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Jutro uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 8.00; 11.00. i 17.00. W Korchowie i w Woli Różanieckiej o 9.30. Ofiary z tego dnia przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
2.We wtorek ostatnie w tym roku nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
3.W tym tygodniu pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek po Mszy św. o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której będziemy modlić się za kapłanów i nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. W czwartek uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej
4.W pierwszy piątek i sobotę spowiedź od 17.30. W Korchowie i Woli Różanieckiej w pierwszy piątek i pierwszą sobotę Msza św. o 19.00. W pierwszą sobotę wspólny różaniec o 17.30 ofiarowany w intencji małżeństw i rodzin przeżywających trudności i zagrożonych rozbiciem.
5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Kwadrans przed sumą zmiana tajemnic różańca św. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólny różaniec i adoracja do 17.00.
6. Bóg zapłać za ofiary złożone na renowację kaplicy Matki Bożej w naszym kościele.
7. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu kościoła oraz złożoną ofiarę 40zł na kwiaty do ołtarza.W tym tygodniu prosimy kolejne osoby: Halinę Główka, Marię Sykuła, Tadeusza Pasiecznego, Anielę Feliks, Katarzynę Graszę, Marię Kruk, Lecha Ludkiewicza.
8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli. Cena 5zł.
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Tomasz Tatar kaw. z Majdanu Nowego i Sylwia Mazurek panna z Luchowa Górnego. Zapowiedź II
Jakub Palka kaw. z Tarnogrodu i Bernadetta Baran panna z Sokolnik. Zapowiedź II
Łukasz Jabłoński kaw.z Michalowa i Małgorzata Myszak panna z Korchowa. Zapowiedź II.
Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy wyżej wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić księdza w kancelarii
10. Rozpoczęły się wakacje. Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim wypoczywającym życzymy dobrego odpoczynku. Jednocześnie przypominamy o obowiązku codziennej modlitwy i udziale w niedzielnej Mszy św.
11. Z racji wakacji od wtorku przechodzimy na czas wakacyjny odprawiania Mszy św. Msze św. w niedzielę bedą sprawowane o 8.00; 11.00;17.00. U Rocha o 15.00. W zwykłe dni Msze św. o 7.00 i 18.00.
13. W tym tygodniu pochowaliśmy śp. Jana Larwę z Korchowa i śp. Stanisławę Głowacz z Tarnogrodu. Jutro o 15.00 odbędzie się pogrzeb sp Heleny Sidor z Błonia. Za zmarłych: Ojcze nasz. Wieczny odpoczynek.