Twoje IP: 54.198.132.162
Server Time: 2017-05-23 01:11:12

VI Niedziela Wielkanocna 21.05.2017. - Ogłoszenia parafialne

1.W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje.
2. W piątek obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie modlitwy i wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg przywołał już do siebie. Wszystkim mamom z okazji ich święta już dzisiaj składamy najlepsze życzenia.
3. W piątek 26 maja rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha św.
4. Za tydzień podczas Mszy św. o 9.30 Rocznica I Komunii św. Spotkanie rodziców dzieci klas IV jutro po Mszy św. wieczornej. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę od 17.30
5. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia
6. Za tydzień taca na budownictwo sakralne naszej diecezji.
7. Poświęcenie pól w Woli Różanieckiej w poniedziałek o 19.00; w Pierogowcu we wtorek o 19.00; w Korchowie II w środę o 19.00.
8.Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty 40zł. W tym tygodniu sprzątaniem kościoła oraz koszeniem trawy zajmą się rodzice dzieci przystępujących do komunii rocznicowej. 8. Na potrzeby parafii zostały złożone następujące ofiary: z 1 Maja 100zł, z Jaśminowej200zł, z Korchowa 200zł. Na renowację figur przy ołtarzu w kaplicy Matki Bożej Wojewódzki Konserwator Zabytków przeznaczył 15 808 zł. Na dalsze prace odnowienia nawy bocznej Wojewódzki Konserwator Zabytków przeznaczył 20 535zł. Na renowację obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kaplicy Matki Bożej zostały złożone ofiary nastepujące: rodzice dzieci komunijnych 2000 zł; bez z Przed Bukowskiego 200zł. Za wszystkie złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
9.Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli. Zachęcamy do czytania i nabywania Niedzieli. Cena 5 zł.
10.Zapowiedzi: -  Łukasz Frączek kaw z Tarnogrodu i Małgorzata Tybulczuk panna z Lipowca. Zapowiedź II
- Mirosław Piotr Koza kaw z Tarnogrodu i Bogusława Kazimiera Lis wdowa z Tarnogrodu. Zapowiedź II.
- Mariusz Dziura kaw z Rogal i Magdalena Anna Słoma panna z Tarnogrodu.Zapowiedź I
- Radosław Chamot kaw z Tarnogrodu i Marta Szymańska panna z Lublina. Zapowiedź I
Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi powinien w sumieniu powiadomić księdza.