Twoje IP: 54.161.108.58
Server Time: 2018-04-22 08:29:00

III Niedziela Wielkanocna 15.04.2018 Ogłoszenia Parafialne

1. Dziś rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Jego celem jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Zachęcamy do czytania Pisma św.
2. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni oraz złożoną ofiarę 50zł na kwiaty do ołtarza W tym tygodniu prosimy Marię Serek, Antoninę Kopyść, Eugenię Sidor, Marię Wyganowską, Stefanię Banach, Danutę Pszczołę. Osoby sprzątające prosimy o ustalanie dnia i godziny sprzątania z s. Ottoną.
3. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli. Cena 5zł.
4. W piątek po Mszy św. o 18.00 spotkanie i próba kandydatów do bierzmowania.
5. W ramach bliższego przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania od najbliższego piątku przez kolejne 9 dni zapraszamy wszystkich kandydatów do udziału w nowennie do Ducha Świętego, która będzie zawsze po Mszy świętej wieczornej.
6. Za dwa tygodnie w niedzielę 29 kwietnia Ks. biskup Mariusz Leszczyński będzie wizytował naszą parafię a podczas Mszy św. o 11.30. udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Szczegółowy program wizytacji zostanie podany za tydzień.
7. Zapowiedzi: – Dariusz Symuś kaw. Z Korchowa i Małgorzata Bednarz panna z Tereszpola.. Zapowiedź II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi powinien w sumieniu powiadomić księdza.
8.W minionym tygodniu pochowaliśmy śp. Romanę Łochowicz z Przed Pł. We wtorek o 15.00 pogrzeb śp. Teresy Łuszczek z Biłgoraja. Za zmarłych Ojcze nasz… Wieczny odpoczynek...