Odwiedza nas 1 gość.

Twoje IP: 54.144.44.9
Server Time: 2016-08-25 07:53:39

XXI Niedziela Zwykła 21.08.2016

1. Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca. Skłania to do refleksji nad wykorzystaniem tego czasu.
2. W piątek 26 sierpnia uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte o 8.00, 11.00 i 17.00. W Korchowie i w Woli Różanieckiej o 9.30. Na każdej Mszy św. odnowimy Akt Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej. W piątek odpust w Lipinach. W piątek nie obowiązuje wstrzęmięźliwość od pokarmów mięsnych
3. Za tydzień odpust w Rakówce. Suma o 12.00
4. Za tydzień będziemy gościć ojca redemptorystę - misjonarza pracującego w Rosji
5. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu świątyni oraz złozoną ofiarę 50zł na kwiaty do ołtarza.W tym tygodniu prosimy kolejne osoby: Teresę Dołomisiewicz , Annę Wingert, Irenę Czuchra, Annę Berdzik, Agnieszkę Pawłuszkiewicz, Zbigniewa Bodka.
6. Bóg zapłąć za ofiary złozone na renowację kościoła.
7.Koło Radia Maryja organizuje w dniach 2-3 września pielgrzymkę do Gietrzwałdu św. Lipki i Torunia na uroczystość dziękczynienia za Radio Maryja i Telewizję Trwam. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli a w nim piękny artykuł o Matce Bożej Częstochowskiej oraz o pielgrzymowaniu na Jasną Górę. Jest także artykuł o cudownie uzdrowionej siostrze zakonnej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli. Cena 5 zł.
9. Zapowiedzi
Marcin Adamczuk kaw. z Nowej Dęby i Justyna Skotnicka panna z Tarnogrodu. Zapowiedź II.
Łukasz Masłyk kaw. z Łańcuta i Kamila Micyk panna z Tarnogrodu. Zapowiedź I.
Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić księdza.
10. W tym tygodniu pochowaliśmy śp. Reginę Majernowską z Tarnogrodu. Za zmarłą Ojcze nasz, Wieczny odpoczynek..