Twoje IP: 174.129.148.239
Server Time: 2017-03-28 08:17:54

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03 2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza IV Niedziela Wielkiego Postu nosi nazwę Niedzieli Radości.
2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę z przeznaczeniem na spłatę nalezności za zimowe ogrzewanie kościoła.
3. Od jutra Msze św. wieczorne będą sprawowane o 18.00.
4.W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Różaniec wynagradzający o 17.30 poprowadzi Róża Żywego Różańca p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
5.Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Przed sumą zmiana tajemnic różańca św. Po sumie Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 17.00.
6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o. Wojciech Idziak redemptorysta z Zamościa. Msze święte z naukami dla dorosłych o 8.00, 11.00, 15.00 i 17.00. Dla dzieci i młodzieży o 9.30. Za tydzień Msza św. w Korchowie o 8.45 a w Woli Różanieckiej o 10.15. Spowiedź w czasie rekolekcji odbędzie się we wtorek i w środę. Zachęcamy wszystkich do udziału w rekolekcjach i przystąpienia do spowiedzi św. Plan rekolekcji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń przy kościele i jest podany na stronie internetowej naszej parafii. Za o. Rekolekcjonistę i o błogosławione owoce dla naszych rekolekcji zechciejmy w tym tygodniu odmawiać codziennie jeden dziesiątek różańca.
7. Za tydzień podczas Mszy św. o 9.30 zostaną poświęcone i rozdane książeczki dzieciom klas III przygotowującym się do I Komunii św. Dzieci wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy.
8. Za tydzień w Domu Kultury o godz 18.30 młodzież i absolwenci Publicznego Gimnazjum w Tarnogrodzie przedstawią Misterium Męki Pańskiej. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia misterium.
9. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o 17.30. Dla młodzieży i starszych w piątek o 17.30 i o 11.00.
10.Gorzkie Żale dla dzieci i młodzieży w niedzielę po Mszy św. o 9.30. Dla starszych po Mszy św. o 17.00.
11.W ramach pomocy najuboższym, w zakrystii można nabyć baranka i świecę Caritas na stół wielkanocny po 5 zł.
12.Bóg zapłać za posprzątanie świątyni oraz złożoną ofiarę 50zł na kwiaty do ołtarza W tym tygodniu prosimy Krystynę Wasiowską, Jadwigę Lis, Barbarę Ćwik, Wiolettę Książek, Krystynę Woźniak
13. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego składamy u s. Ottony.
14. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Katolickie Radio Zamość.
15. Ośrodek Szkolno wychowawczy w Leżajsku ogłasza nabór do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną do szkół: podstawowej, gimnazjum, zawodowej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
16. Dzisiaj o 13.00 pogrzeb śp. Eugenii Bandos
17. Zapowiedzi : Marcin Socha kaw z Tarnogrodu i Agata Anna Markiewicz panna z Biłgoraja. Zapowiedź II - Paweł Gleń kaw z Woli Różanieckiej i Anna Patro panna z Różańca I. Zapowiedź I. - Jarosław Piotr Iwanicki kaw z Majdanu Sopockiego i Marta Krasowska panna z Tarnogrodu. Zapowiedź I - Daniel Saweczko kaw z Tarnogrodu i Orysia Gavur panna z Soposhyna( Ukraina). Zapowiedź I.Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić księdza.