Twoje IP: 54.144.240.110
Server Time: 2015-02-01 05:35:48

III Niedziela Zwykła 25.01.2015. - Ogłoszenia Duszpasterskie

1.W dzisiejszą niedzielę kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Dzisiaj na Mszy św. o 17.00. kazanie wygłosi ks. proboszcz z parafii prawosławnej.
2.Dzisiaj po Mszy o 17.00 spotkanie opłatkowe dla Róż Różańcowych
3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Przed sumą zmiana tajemnic różańca św. Po sumie Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 17.00.
4. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu kościoła oraz złożoną ofiarę 50 zł na kwiaty do ołtarza. W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy kolejne osoby. Są to: Katarzyna Bełżek, Romana Konopka, Bogumiła Żuk, Magdalena Serek, Aneta Mazurek, Maria Wlaź.
5. Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie wizyty duszpasterskiej  na planowane w tym roku prace renowacyjne ołtarza, polichromii i ścian w kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszym kościele.
6. Słowo wdzięczności kierują do nas tegoroczni kolędnicy misyjni. Oto one: Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serca i drzwi swoich domów i złożyli dar na potrzeby misji.
Dzieciom - małym misjonarzom, którzy ofiarowali swój własny czas
Opiekunom grup kolędniczych – rodzicom i nauczycielom, za wspieranie nas w podjętym dziele i wspólne wędrowanie w zimowe popołudnia.
Zebrane pieniądze 8 tysięcy zł zostały przekazane dla misji w Gabonie, Boliwii i Indiach.
Wszystkim, którzy otworzyli swe serca dla misji – za każdy uśmiech, życzliwe słowo niech dobry Bóg hojnie wynagrodzi, a Maryja wyprasza potrzebne łaski i otacza swą opieką.
Z całego serca serdeczne „Bóg zapłać" składają:
Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie.
7. Spotkanie dla oazy w tym tygodniu w piątek o 18.00.
8. Spotkanie dla starszych ministrantów i lektorów w czwartek o 17.30 w kościele, później na hali sportowej.
9. Kończą się już zapisy na Oazę modlitwy w Korchowie. Z naszej parafii zapisało się 20 osób Gdyby ktoś jeszcze chciał pojechać jest taka możliwość. Ks. Grzegorz przyjmuje zapisy do jutra.
10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli, w którym możemy przeczytać m.in.wzruszającą historię małej dziewczynki, którą Opatrzność posłużyła się do gorliwej siejby słowa Bożego w świecie. Jest obszerna relacja z uroczystości patriotycznych w Potoku Górnym. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli. Cena 5 zł.