Twoje IP: 3.237.71.23
Server Time: 2020-09-26 14:02:29

Ogłoszenia duszpasterskie 20.09. 2020 XXIV Niedziela zwykła

1.Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 pierwsze spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców.
2. Dzisiaj puszka na Katolickie Radio Zamość
3. Za tydzień podczas Mszy św.o godz.11.00 będziemy modlić się za żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej a w szczególności za pomordowanych w Katyniu oficerów i podchorążych14 dywizji piechoty Armii Poznań oraz za mieszkańców Tarnogrodu zamordowanych w Katyniu.
4. Za tydzień odpust w Goździe Lipińskim
5. Za tydzień taca na budownictwo sakralne
6. Za tydzień na Mszy świętej o godz. 9.30 pobłogosławimy figurki i obrazki przedstawiające Aniołów Stróżów. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do przyniesienia na Mszę świętą wizerunków aniołów.
7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer tygodnika katolickiego „Niedziela” a w nim m.in. artykuł „Świat nienawidzi chrześcijan” i artykuł „ Demony hejtu” mówiący o nieustannym ataku wobec Kościoła, wiary i zasad moralnych. Jest też ciekawy artykuł pomagający wytrwać w cierpieniu, samotności i doznanej krzywdzie.
Zachęcamy do czytania Niedzieli i prasy katolickiej.
8.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę 50zł na kwiaty do ołtarza W tym tygodniu prosimy: Żanetę Fus, Danutę Magoch, Renatę Zając, Jolantę Bartosik, Dorotę Malewską, Helenę Gielicz.
9. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze, dożynkowe i maryjne.
10. Na renowację kościoła zostały złożone następujące ofiary: z Kościuszki 200zł; z Woli Różanieckiej 100 i 400zł; z Woli Różanieckiej z racji dożynek 500zł, ze św. Jana Pawła II 150zł; z Otwocka 200zł; z Przed Pł Wschód 150zł; z Przed Bukowskiego 100zł; z 1 Maja 200zł; ze Stromej 100zł. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać. Do spłaty należności brakuje nam jeszcze 47 372 zł.
11. W ostatni piątek młodzież z naszej parafii brała udział w Diecezjalnej Pielgrzymce Dzieci i Młodzieży do katedry zamojskiej, oraz w Diecezjalnej Olimpiadzie Sportowo-Rekreacyjnej. Serdecznie gratulujemy tym, którzy zdobyli medale w biegu sztafetowym, biegu w workach, rzucie lotką, rzucie piłeczką palantową i w skoku w dal.
12. Siostra Samuela serdecznie zaprasza chłopców i dziewczynki ze Szkoły Podstawowej na spotkanie Koła Misyjnego w sobotę o godz. 10.00.
13. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Oazy – grupa młodsza i starsza w sobotę o godz. 16.00 w Oratorium św. Jana Pawła II.
14. Zbiórka formacyjna dla ministrantów i kandydatów w czwartek po Mszy świętej o godz. 18.00.
15. Spotkanie organizacyjne w sprawie I Komunii świętej w środę 23 września po Mszy świętej o godz. 18.00.
16. „Najbardziej lubił wtorki” . Zapraszamy na cykl spotkań ewangelizacyjnych o Dekalogu w oparciu o nauczanie św. Jana Pawła II we wtorki o 18.30 w Oratorium św. Jana Pawła II
17. Zapowiedzi:
- Czerniak Jacek i Sylwia Szostak. Oboje z Józefowa. Zapowiedź II Kto by wiedział o przeszkodach pomiędzy wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić księdza w kancelarii
18. W minionym tygodniu pochowaliśmy śp. Jerzego Jezierskiego rodaka z Tarnogrodu. Za zmarłego Ojcze nasz.. Wieczny odpoczynek…
Copyright © 2013-2020 - Parafia Tarnogród  Rights Reserved.