Twoje IP: 23.20.53.150
Server Time: 2017-06-22 16:22:48

Uroczystość NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 11.06. 2017 - Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj w kościele przeżywamy uroczystość Trójcy Przenajświętszej
2. Dziś kończy się czas Komunii św.Wielkanocnej.
3. Dzisiaj odpust w Pisklakach, we wtorek w Księżpolu a za tydzień w Różańcu
4. W najbliższy czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Z Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie wyjdziemy w uroczystej eucharystycznej procesji na ulice naszego miasta. Procesja wyruszy z kościoła po Mszy św. o godz. 9.30. Zachęcamy do udziału w procesji. Prosimy orkiestrę, chór,strażaków, dzieci, młodzież i starszych. Prosimy dziewczynki do sypania kwiatków. Trasa i ołtarze będą w tych samych miejscach jak dotychczas. Prosimy o udekorowanie ołtarzy. Udekorujmy także nasze domy. Msze święte w Boże Ciało będą odprawione o 8.00. 9.30. i o 17.00. W Korchowie i w Woli Różanieckiej o 18.30.
5. W Oktawie Bożego Ciała codziennie po Mszy św. wieczornej procesja eucharystyczna wokół kościoła.
6.We wtorek o godzinie 19.00 w kościele jest obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
7. Za tydzień na Mszę świętą o 9.30 zapraszamy dzieci z przedszkola wraz z rodzicami na podziękowanie Panu Bogu za rok przedszkolny. Po Mszy św. dzieci przedszkolne otrzymają błogosławieństwo na wakacje.
8. Za tydzień o 15.00 w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury Przegląd Piosenki Religijnej
9. Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej wieczornej jest spotkanie dla Akcji Katolickiej. Spotkanie ma charakter otwarty zapraszamy.
10. Trwają prace renowacji nawy bocznej w naszym kościele. Ze ścian zostały już usunięte odpadające tynki. Zdejmowana jest stara lamperia. Trwa osuszanie ścian i zatruwanie środkami przeciwgrzybicznymi. W niektórych miejscach konieczna jest wymiana instalacji elektrycznej. Na trwające prace w kościele zostały złożone następujące ofiary: Z Przed. Płuskiego 100zł.; mieszkańcy Płus przy poświęceniu pól 408zł; pielgrzymi do Leżąjska 300zł; z Kryszkiewicza 100zł; z Korchowa I 100zł; z Bramy Korchowskiej 50zł; z Rynku 200zł; z 1 Maja 100zł. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać. Taca w Boże Ciało będzie przeznaczona na bieżące prace w kościele.
11.Samorząd Uczniowski Publicznego Gimnazjum w Tarnogrodzie serdecznie zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się dzisiaj o godz. 14.00 na placu przy szkole. W programie Pikniku występy artystyczne dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami, konkurencje sportowe oraz mała gastronomia. Serdecznie zapraszamy.
12. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli. Zachęcamy do czytania i nabywania Niedzieli. Cena 5 zł.
13.Zapowiedzi: - Łukasz Wołoszyn kaw z Tarnogrodu i Mariola Kulikowska panna z Nowatyńca. Zapowiedź II. - Arkadiusz Gołąb kaw z Tarnogrodu i Justyna Woźniak panna z Kolonii Sól.Zapowiedź II - Jakub Seroka i Dagmara Ćwik oboje z Tarnogrodu. Zapowiedź I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi powinien w sumieniu powiadomić księdza.
14.W piątek pochowaliśmy śp Jana Gałkę z Woli Różanieckiej. Jutro o 16.00 odbędzie się pogrzeb śp. Marii Martysz z Korchowa Za zmarłych Ojcze nasz, Wieczny odpoczynek..