00319445

Twoje IP: 174.129.78.73
Server Time: 2017-01-22 22:14:45

II Niedziela Zwykła 15.01.2017. - Ogłoszenia Duszpasterskie

1.Uczniowie Szkoły Podstawowej wraz z opiekunami serdecznie zapraszają na jasełka pt."Już 1050 lat wszyscy idziemy do Betlejem", które odbędą się dzisiaj o godz. 16.00 w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury.
2. We wtorek Mszę św. o 17.00 oraz modlitwę o uzdrowienie poprowadzi o. Józef Witko
3.W środę rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Z tej racji za tydzień ksiądz z naszej parafii wygłosi kazanie w cerkwi a na Mszy św. o 17.00. kazanie wygłosi ks. proboszcz z parafii prawosławnej
4. W czwartek przypada dzień imienin biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.
5. W sobotę przypada Dzień Babci, a w niedzielę za tydzień – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. A wszystkim babciom i dziadkom już dzisiaj składamy jak najlepsze życzenia.
6. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli. Cena 5 zł.
7. Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które otworzyły drzwi swoich domów i mieszkań i przyjęły Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i duszpasterską rozmowę. Wyrażamy szacunek i wdzięczność tym wszystkim którzy są z nami, którzy świadomie tworzą naszą parafię, i starają się żyć jej życiem i troskami. Nieustannie zachęcamy do troski o rozwój i kształtowanie osobistej wiary, do poszanowania drugiego człowieka, umacniania więzi małżeńskich i rodzinnych przez wspólną modlitwę rodzinną i rodzinny udział we Mszy św.w każdą niedzielę i święto. Jeszcze raz za wszystkie kolędowe spotkania oraz życzliwość składamy Bóg zapłać.
8. Bóg zapłac za ofiary złożone w czasie wizyty duszpasterskiej na renowację dwóch następnych segmentów nawy bocznej oraz ołtarza św. Jana Nepomucena w naszym kościele.
9.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 60 zł na kwiaty.W tym tygodniu o sprzątanie świątyni prosimy kolejne osoby. Są to: Anna Gałka, Eugenia Szuper, Alina Skrzypa, Stanisława Gruca, Alina Korpal, Zofia Konopka, Stanisława Osuch.
10. W tym tygodniu pochowalismy śp. Katarzynę Bachórz z Korchowa, śp. Jana Mazurka z Pierogowca, śp. Jana Graszę z Korchowa i śp. Janinę Cios z Korchowa. Za zmarłych: Ojcze nasz, Wieczny odpoczynek