Twoje IP: 54.145.238.55
Server Time: 2014-12-21 10:41:08

III Niedziela Adwentu 14.12.2014. - Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Rozpoczynamy dzisiaj rekolekcje adwentowe. Witamy serdecznie ks. Mirosława Bieleckiego, dyrektora domu rekolekcyjnego w Kaliszanach, który te rekolekcje poprowadzi. Dzisiaj porządek niedzielny. W poniedziałek, wtorek i środę nauka i Msza św. dla starszych o 9.00 i 18.00. Dla dzieci i młodzieży w te dni o 16.30. Dla chorych Msza św i sakrament namaszczenia w środę o 9.00. Spowiedź we wtorek i środę pół godz. przed każdą Mszą św.
W Korchowie Msza św w poniedziałek o 11.00, we wtorek o 15.00, w środę o 11.00.
W Woli Różanieckiej w poniedziałek o 15.00, we wtorek o 11.00, w środę o 15.00.
Zachęcamy wszystkich do udziału w rekolekcjach i przystąpienia do sakramentu spowiedzi św. podczas rekolekcji. W naszych modlitwach prośmy o Boga o błogosławione owoce rekolekcji, w intencji ks. rekolekcjonisty i wszystkich kapłanów, którzy będą nam służyć pomocą podczas spowiedzi. Zechciejmy uczynić wszystko aby przez czas rekolekcji i spowiedź jak najlepiej przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia.
2. Od wtorku po Mszy św. wieczornej będziemy odprawiać Nowennę do Bożego Narodzenia.
3. Świąteczna spowiedź chorych pozostających w domach odbędzie się we wtorek 23 grudnia od 9.00. W Korchowie i w Woli Różanieckiej od ok.11.00. Zapisy chorych w zakrystii.
4.W zakrystii są do nabycia po 5 zł świece Caritas na stół wigilijny.
5. Jak co roku w Wigilię o godz. 8.00. będzie sprawowana Msza św. za zmarłych w tym roku i w poprzednich latach. Zapisy zmarłych przyjmujemy w zakrystii po Mszy św. Także w zakrystii przyjmowane są intencje na Mszę św. wspólną za dzieci w Boże Narodzenie.
6.Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu kościoła oraz złożoną ofiarę 40zł na kwiaty do ołtarza. W tym tygodniu prosimy kolejne osoby: Stanisławę Gałka, Teresę Gdyrę, Marię Szmołda, Jadwigę Bazan, Stefanię Micyk, Teodorę Blicharz, Wandę Micyk.
7.Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli. Możemy w nim przeczytać m.in. artykuł o Pakistance, która za przyznanie się do Chrystusa została skazana na śmierć. Są odpowiedzi na pytania Dlaczego Bóg pozwala na cierpienie niewinnych? Jest artykuł o uzależnieniu się od hazardu. Jest tez darmowy dodatek kulinarny na Święta Bożego Narodzenia. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli. Cena 5 zł.
8. Za tydzień po sumie próba chóru.
9. W tym tygodniu odeszli od nas do Pana śp. Kazimierz Pukarowski z Tarnogrodu; śp. Mieczysław Zając z Tarnogrodu; śp. Stanisław Konopka z Biłgoraja; śp. Stanisław Pszczoła z Tarnogrodu. Za zmarłych Ojcze nasz....Zdrowaś Mario... Wieczny odpoczynek.