Twoje IP: 54.89.67.228
Server Time: 2014-09-01 11:11:27

XXI Niedziela Zwykła 24.08.2014  Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Przed nami ostatni tydzień wakacji.
2. Dzisiaj odpust w Rakówce. Suma o 12.00
3. We wtorek 26 sierpnia uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte o 8.00, 11.00 i 17.00. W Korchowie i w Woli Różanieckiej o 9.30. Na każdej Mszy św. odnowimy Akt Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej.
4. Zapowiedzi :
- Grzegorz Grelak kaw. z Woli Różanieckiej i Barbara Kominek panna z Babic. Zapowiedź II
- Kamil Gurdziel kaw. z Woli Różanieckiej i Zuzanna Marczak panna z Woli Różanieckiej. Zapowiedź I
Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić księdza.
5 Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 70 zł na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy następujące osoby: Halinę Łogin, Klaudię Matysiak, Henryka Gumielę, Barbarę Cap, Annę Chyl, Elżbietę Dobrowolską, Stanisłąwa Kapronia.
6. Na potrzeby parafii zostały złożone ofiary: bez.50zł, z Przed. Płuskiego 100zł. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać. Powoli gromadzimy materiały do zaplanowanych prac renowacji schodów i alejek przy kościółku św. Rocha i wykonania zewnętrznej elewacji kaplicy i schodów na nowym cmentarzu. Część granitu jest już przywieziona. Czekamy na dalsze elementy by przystąpić do wykonania prac.
7. W najbliższy czwartek o 16.30. rozpocznie się dzień skupienia dla narzeczonych.
8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli, w którym możemy przeczytać m.in. szereg publikacji poświęconych prześladowaniom chrześcijan w Iraku; opowieść o człowieku, który nigdy nie opuszczał rąk; relację z wejścia naszej diecezjalnej pielgrzymki na Jasna Górę oraz z Festiwalu Pieśni Maryjnej w Górecku. Zachęcamy do czytania i nabywania Niedzieli. Cena 5 zł.
9. W minionym tygodniu pochowaliśmy śp. Bronisława Semczuka z Płus oraz Ryszarda Pogorzelca zam. w Biłgoraju. Za zmarłych Ojcze nasz.... Wieczny odpoczynek.