Odwiedza nas 1 gość.

Twoje IP: 50.16.112.199
Server Time: 2015-03-05 20:11:40

II Niedziela Wielkiego Postu 1.03.2015. - Ogłoszenia Duszpasterskie

1.Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Kwadrans przed sumą zmiana tajemnic różańca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która potrwa do 17.00.
2.Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
4.W pierwszy czwartek po Mszy św. o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której będziemy modlić się za kapłanów i nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
5. W pierwszy piątek i sobotę Msza św. o 17.00. Spowiedź od 16.30. W Korchowie i Woli Różanieckiej w pierwszy piątek i pierwszą sobotę Msza św. o 18.00. W pierwszą sobotę wspólny różaniec o 16.30 ofiarowany w intencji małżeństw i rodzin przeżywających trudności i zagrożonych rozbiciem.
6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o 16.30. Dla młodzieży i starszych w piątek o 17.30, którą poprowadzą Koła Różańcowe i o 10.00.
7.Gorzkie żale dla dzieci w niedzielę po Mszy św. o 9.30. Dla młodzieży i starszych w niedziele po Mszy św. o 17.00.
8. Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu świątyni oraz złożoną ofiarę 40zł na kwiaty do ołtarza W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy kolejne osoby. Są to: Teresa Bryła, Danuta Sereda, Cecylia Dudek, Janina Wolanin, Małgorzata Bulińska, Alicja Boszko.
9.Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli w którym możemy przeczytać wiele artykułów o żołnierzach wyklętych z racji przypadającego dzisiaj Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dzisiejszy numer zawiera również interesujący poradnik dla rodzin oraz darmowy Dodatek dla młodych. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli. Cena 5zł.
10. U s. Ottony możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
11. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej sie do sakramentu bierzmowania i rodziców odbędzie się w niedzielę 8 marca o godzinie 11.00.
12. Spotkania dla ministrantów starszych i lektorów w piątek po Drodze krzyżowej w kościele, później na sali gimnastycznej.
13. Spotkanie oazy w sobotę o godzinie 18.00 w budynku gimnazjum, zapraszamy nowe osoby do wspólnoty.
14. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
- Tomasz Żarnowski kaw. z Tarnogrodu oraz Justyna Obszyńska panna z Biłgoraja. Zapowiedź I.
- Gerard Fusiarz kaw. z Tarnogrodu oraz Marta Kawecka panna z Lublina. Zapowiedź I
Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić księdza.