Twoje IP: 54.205.170.21
Server Time: 2015-05-22 17:31:29

Wniebostąpienie - 17 maja 2015

1. Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.Chrystus kieruje naszą myśl w stronę nieba. Żyjmy tak abyśmy wszyscy mogli z Chrystusem spotkać się w chwale nieba.
2. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii Św. W modlitwach polecajmy Panu Bogu wszystkie dzieci pierwszokomunijne, ich rodziców i nas samych aby Duch św. prowadził nas do nieba.
3.Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę z przeznaczeniem na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
4. We wtorek Mszę św. o 18.00 i modlitwy o uzdrowienie poprowadzi o. Józef Witko
5. W najbliższy czwartek podczas Mszy św. o 17.00. młodzież z Gimnazjum z klas III przyjmie sakrament bierzmowania z rąk J.E. ks. Biskupa Mariusza Leszczyńskiego. Kandydaci do bierzmowania w uroczystych strojach przychodzą do kościoła na16.30 i przynoszą poświęcone wcześniej krzyże. Nabożeństwo pokutne i spowiedź dla młodzieży i rodziców w środę o 18.30.
6. W sobotę 23 maja po Mszy św. o 6.30. wyruszy piesza pielgrzymka do Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce.
7.W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. Przygotowujemy się do niej poprzez nowennę odprawianą codziennie po Mszy św. wieczornej.
8. Trwa miesiąc maj. Zachęcamy do udziału w majówkach codziennie po Mszy św. wieczornej.
9.Rodzicom dzieci komunijnych oraz rodzicom młodzieży idącej do bierzmowania oraz samej młodzieży Bóg zapłać za pomoc przy sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu prosimy Janinę Działo, Katarzynę Bil, Kazimierę Chorodko, Monikę Krzeszowiec, Jadwigę Dopart, Teresę Kiszka, Czesławę Łupicką, Annę Zieleniuch, Janinę Przeszło.
10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli. Cena 5 zł.
11. Poświęcenie pól w Woli Różanieckiej i w Korchowie odbędzie się w następnym tygodniu. Szczegóły zostaną podane za tydzień.
12. Dzisiaj po Mszy świętej wieczornej w salce odbędzie się spotkanie dla Akcji Katolickiej. Spotkanie jest otwarte zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą się pomodlić i rozważać Słowo Boże i nauczanie Kościoła.
13. Caritas naszej diecezji organizuje dzisiaj zbiórkę ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w pożarze w Ulchówku.
14. Za tydzień taca na budownictwo sakralne naszej diecezji.