Twoje IP: 184.73.90.122
Server Time: 2017-02-21 03:02:26

VII Niedziela Zwykła 19.02.2017. - Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę z przeznaczeniem na potrzeby seminarium.
2.Dzisiaj po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla Akcji Katolickiej. Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich pragnących zgłębiać Ewangelię i naukę Kościoła.
3. W czwartek po mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
4. W przyszłą niedzielę o 11.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i rodziców. Młodzież zajmuje miejsca w pierwszych ławkach uczestnicząc w Eucharystii i spotkaniu. Obecność jest obowiązkowa.
5. W przyszła niedzielę rozpoczynamy 40 godzinne nabożeństwo.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej odbędzie się otwarte spotkanie ewangelizacyjne.
7. Terenowe Koło Przyjaciół Radia Maryja rozlicza zeznania podatkowe za 2016 r. z uwzględnieniem odpisu 1% podatku na rzecz Fundacji Nasza Przyszłość we wtorki od 9.00 do 11.00 w sali katechetycznej.
8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni oraz złożoną ofiarę 50zł na kwiaty do ołtarza W tym tygodniu prosimy kolejne osoby: Izabelę Saweczko, Halinę Konopka, Grazynę Koś, Danutę Komosa, Małgorzatę Jabłońską, Lucynę Śmieciuch, Grażynę Gąsior.
9.Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli, w którym możemy przeczytać artykuł o cudownych uzdrowieniach w Lourdes.Jest artykuł o św. Stanisławie i Piotrowinie. Malowidło o tych postaciach znajduje się  w bocznej nawie w naszym kościele. Będziemy je w tym roku odnawiać. Jest też piękne zdjęcie i artykuł o naszych kolędnikach misyjnych, którzy z opiekunami kolędowali na rzecz misji. I wiele innych artykułów. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli. Cena 5zł.
10.Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowe ICHTIS działające przy KRZ zaprasza do udziału w pielgrzymkach do:
Ziemi Świętej w terminie 20-26 kwietnia 2017r. koszt: 1570 PLN + 420 USD
Włoch w terminie 28 kwietnia – 06 maja 2017r. koszt:1750 PLN
Programy pielgrzymek dostępne są na stronie internetowej www.pielgrzymki-ichtis.pl lub pod nr tel. 722 155 510. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach.
11. Zapowiedzi : Krzysztof Rarata i Paulina Anna Galicz oboje z Korchowa. Zapowiedź II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić księdza.
12. W tym tygodniu pochowaliśmy śp. Stanisławę Kudach z Warszawy, Anielę Blicharz z Płus, Mieczysława Legiecia z Tarnogrodu. Dzisiaj o 13.00 pogrzeb śp. Jana Tkaczyka z Korchowa. Za zmarłych: Ojcze nasz, Wieczny Odpoczynek.