Twoje IP: 54.211.135.32
Server Time: 2019-07-17 20:31:29

XIV i XV Niedziela zwykła  -  Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela Zwykła 7.07.2019. Ogłoszenia Duszpasterskie
1.Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Przed sumą zmiana tajemnic różańcowych.Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 17.00.
2. Za tydzień taca na potrzeby naszego seminarium.
3.Trwa renowacja w nawie głównej kościoła.Na wykonywane prace zostały złożone ofiary: bez. 500zł; z Nadrzecznej 300zł; KR Nieustającej Pomocy 130zł; z Rynku 100zł; z 1 Maja 100zł; z Kościuszki 100zł; z Płus 200zł; z Biłgorajskiej 100zł; z Przed Pł.Zachód 200zł,z 1 Maja 100zł; z Jaśminowej 100zł. Bóg zapłać.
4. Bóg zapłać za posprzątaniu kościoła oraz ofiarę 50 zł. złożoną na kwiaty do ołtarza. W tym tygodniu prosimy kolejne osoby:Stanisławę Kurantowicz, Marię Szymanik, Agnieszkę Szymanik, Emilię Kusiak, Justynę Psuj, Teresę Kitę,
5. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli. Cena 5,0 zł.
6. Sa jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę Radia Maryja do Częstochowy na dzień 14 lipca.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
⁃ Paweł Grasza i Dorota Dec. Oboje z Woli Różanieckiej. Zapowiedź I Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy wyżej wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić księdza w kancelarii.
8.W tym tygodniu pochowaliśmy śp. Edmunda Kamińskiego z Woli Różanieckiej. Za zmarłego..... Ojcze nasz....Wieczny odpoczynek

XV Niedziela Zwykła 14.07.2019
1. Dzisiaj przypada XV niedziela zwykła.
2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszego seminarium.
3. We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel. Odpust w Potoku Górnym.
4.Uroczyste nałożenie szkaplerza we wtorek na Mszy św. o godz. 18.00. Chętnych do przyjęcia szkaplerza prosimy o zapisywanie się w księgarni katolickiej.
5. Za tydzień w Woli Różanieckiej odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Suma o 12.00.
6.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiary na kwiaty do ołtarza. W tym tygodniu prosimy: Marię Stróż, Urszulę Koncewicz, Agnieszkę Kruk, Elzbietę Sidor, Halinę Mulawę.
7.Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer Niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania Niedzieli. Cena Niedzieli 5 zł.
8. Z racji odpustu w Woli Różanieckiej poświęcenie pojazdów mechanicznych odbędzie się w niedzielę 28 lipca za dwa tygodnie.
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
⁃ Paweł Grasza i Dorota Dec. Oboje z Woli Różanieckiej. Zapowiedź II Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy wyżej wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić księdza w kancelarii.