INTENCJE MSZALNE
25.03.2024 – 31.03.2024
Poniedziałek 25.03.2024
6.30 + Eugenia Bandos 7 r.ś.
6.30 + Stefania Kucharska 3 r., Józef Saweczko
7.00 + Pokrywka Teresa gr.
7.00 + Franciszka, Andrzej Gałka
18.00 + za zm. członkinie z K.R. pw. Niepokalanego Poczęcia NMP z Przed. Bukowskiego
Wtorek 26.03.2024
6.30 + Helena Socha 3 r.ś.
6.30 + Jan Gurdziel 1 r.ś.
6.30 + Stanisław Wlaź 30 dz.p.ś.
7.00 + Andrzej Małek 7 r.ś.
7.00 + Staniław Komosa r., Piotr, Józefa, Maria Klecha
18.00 + Józef Koziara 40 r., Katarzyna, Wawrzyniec, Janusz-Wojciech Koziara
Środa 27.03.2024
6.30 + Marian Komosa 2 r., Adam Komosa
6.30 + zm. z rodz. Talarskich, Paziów
6.30 + Andrzej Rozwadowski 30 dz.p.ś.
7.00 + Józef Główczyński, zm. z tych rodzin
7.00 + Wiktoria Makuch, Józef, Marianna, Andrzej Paluch, Franciszka Peczka, Magdalena Dworniczak
18.00 Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
- W intencji darczyńców i ofiarodawców naszej parafii
- + Paweł Lipko [of. Łukasza, Tymoteusza Marczak]
- + Andrzej Przytuła [of. Krzysztofa i Antoniego Widowskich z r.]
- + Wojciech Zdanowski [of. brata Czesława z rodz. ]
- + Stanisława Lipko [ of. kol. Alicji z Krzeszowa ]
- + Antoni Karpik [ of. Moniki z rodzicami, wnuków Sebastiana, Wioli ]
- + Ewa Cap [ of. przyjaciół Huberta ]
- + Bronisław Sikora [ of. r. Komadowskich, Ewy Sanockiej ]
- + Jan Kubaj [ of. Kubajów z Łukowej ]
- + Janina Ostasz [ of. r. Abramków ]
- + Teresa Gałka [ of. siostry Anny ]
- + Krzysztof Przytuła [of. brata Mariana z rodz. ]
- + Witold Konopka [of. Anety i Andrzeja z rodz. ]
- + Ryszard Maśko [of. r. Gierulów ]
-+ Bronisława Głowicka [of. syna Bogdana z rodz.]
-+ Maria Gąsior [of. r. Zabłockich i Sołtysów ]
-+ Janina Krzeszowiec [of. Haliny i Krzysztofa Krzyż ]
-+ Kazimiera Wróbel [of. r. Połeiów i Korchowców ]
-+ Stanisław Wlaź [of. sąsiadów ]
-+ Andrzej Rozwadowski [of. Zofii Bulińskiej z rodz.]
-+ Józef, Bronisława Szponar
-+ Helena, Edward, Stanisław Gielicz
-+ Helena, Piotr, Zenon Pajura
-+ Krystyna, Marian Małocha
Czwartek 28.03.2024
18.00 + za zm. kapłanów pracujących w naszej parafii: ks. Depczyńskiego, ks. Sierkowskiego, ks. Ludwickiego of. Róż Różańcowych
18.00 Za kapłanów pracujących w naszej parafii od Straży Honorowej
18.00 Dzięk. w 16 r. ur. Michała z prośbą o łaski, Boże błog., dary Ducha św., dar zdrowia
Piątek 29.03.2024
18.00 Liturgia Męki Pańskiej
Sobota 30.03.2024
18.00 + Marianna Machnio r., Józef Machnio
18.00 + Józef, Józefa, Antoni Kożuszek, zm. z Kożuszek, Banach
18.00 + Wiktor Świtała 4 r., zm. z Świtałów, Szczepuchów
Niedziela 31.03.2024
6 00 Za Parafian
9.30 + Józefa, Czesław Lipków, zm. z Maśków, Lipków, Ziomków of. Anieli Ziomek
11.00 Dzięk. 25r. śl. Anety i Grzegorza z prośbą o łaski, Boże błog., dary Ducha św., dar zdrowia
15.00 + Antoni Śmieciuch 21 r., Karolina Makuch, Jarosław Tejkało 6 r., Sabina Śmieciuch
Msza święta w szpitalu 31.03.2024
7 00 + Leszek Kowalski
Kościoły filialne 25.03.2024 - 1.04.2024
Korchów
Niedziela 24.03.2024
+ Antoni Szymanik
Niedziela 31.03.2024
+ Alfred Padiasek
Poniedziałek 1.04.2024
+ Jan Pobereżko 11 r.ś.
Wola Różaniecka
Niedziela 24.03.2024
+ Michał, Katarzyna, Rozalia, Piotr Pięciorek
Niedziela 31.03.2024
+ Józef Gałka
Poniedziałek 1.04.2024
+ zm. z Bryłów, Hyzów