^Powrót na góre

Strona główna

Kancelaria parafialna

Duszpasterze

Galeria zdjęć

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 41 gości.

Statystyka odwiedzin

01773929
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Łącznie
883
2464
3347
29043
1773929

Twoje IP: 3.239.76.25
Server Time: 2024-02-26 14:43:29

Koło Przyjaciół Radia Maryja

Myślę, że Radio Maryja i rodzina tego Radia jest szczególnym wyrazicielem, wcieleniem tej Maryjnej duchowości Polski. Matce Najświętszej zawierzam dalszą działalność i apostolstwo Radia Maryja. Niech rozwija się ono i przyczynia do utrwalania tu na ziemi cywilizacji prawdy i miłości zgodnie z wolą Boga i dla jego chwały.

Jan Paweł II

radio
Naszym celem jest modlitwa, osobista formacja oraz wspieranie na wszelkie możliwe sposoby Radia Maryja i Telewizji Trwam. Podczas naszych spotkań poznajemy nauczanie Kościoła i pogłębiamy prawdy wiary. Sięgając do skarbca Pisma św. i Tradycji Kościoła oraz rozważając dokumenty papieskie i Katechizm Kościoła Katolickiego chcemy budować świadomą wiarę. Tą wiarą chcemy także dzielić się z innymi.
Ponieważ w dzisiejszym świecie największy wpływ na kształtowanie postaw i opinii człowieka mają środki społecznego przekazu, konieczne jest promowanie mediów katolickich, które mogą docierać do nas z orędziem Ewangelii. Zachęcamy wszystkich do udziału w naszych spotkaniach oraz słuchania Radia Maryja i oglądania Telewizji Trwam.
Spotykamy się w każdą czwartą niedzielę miesiąca po Mszy św. wieczornej, w której aktywnie uczestniczymy, zajmując się jej oprawą liturgiczną. Jest to Eucharystia, którą sprawujemy w intencji Kościoła, Ojca, św., Ojczyzny, Radia Maryja, Telewizji Trwam oraz wszystkich, którzy to dzieło ewangelizacji poprzez środki społecznego przekazu wspierają.
 
 Kliknij w link poniżej aby posłuchać Radia Maryja online.
 
Copyright © 2013-2021 - Parafia Tarnogród  Rights Reserved.