INTENCJE MSZALNE
15.04.2024 – 21.04.2024
Poniedziałek 15.04.2024
6.30 + Marianna Pawłuszkiewicz gr.
6.30 + Eugenia Grasza, Paweł
7.00 + Antonina Mulawa 43 r.ś.
7.00 + Alfred Cap 1 r.ś.
18.00 + Stanisława 5 r. Osuch, Władysław, Ryszad, Jan, Kazimierz, Wiesław, Jan, Marianna, Anna
18.00 + Bronisław, Karolina Ryba
Wtorek 16.04.2024
6.30 + Marianna Pawłuszkiewicz gr.
6.30 + Jan Rozmyślak m.
7.00 + Marianna Kita m.
7.00 + Apolonia 8 r., Władysław Kaproń
18.00 + Marian Sidor, Jan, Maria, Magdalena, Michał, Henryk Dorosz
18.00 Dzięk. w 3r. śl. Ewy i Macieja z prośbą o łaski, Boże błog.,dary Ducha św.,dar zdrowia
Środa 17.04.2024
6.30 + Marianna Pawłuszkiewicz gr.
6.30 + Apolonia, Bolesław, Józef Daćków, Andrzej, franciszka, Edward Zając
7.00 + Stanisław Grela 27 r.ś.
7.00 + Edward Szponar of. r. Warzochów z Rzeszowa
18.00 Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
- W intencji darczyńców i ofiarodawców naszej parafii
- Dzięk. w 40 r śl. Teresy i Czesława z prośbą o łaski, Boże błog.,dary Ducha św.,dar zdrowia
- + Apolonia Czerniak [of. Józefy Szostak ]
- + Andrzej Przytuła [of. wnuczki Moniki z rodz. ]
- + Wojciech Zdanowski [of. r. sąsiadów Kubajów ]
-- + Antoni Karpik [ of. pracowników piekarni Kapka ]
- + Ewa Cap [ of. Gosi i Moniki ]
- + Bronisław Sikora [ of. wnuczki Małgorzaty rodz. ]
- + Jan Kubaj [ of. sąsiadów ]
- + Janina Ostasz [ of. r. Bielak z Biłgoraja ]
- + Teresa Gałka [ of. r. Bodków ]
- + Krzysztof Przytuła [of. Danuty Grasza ]
- + Witold Konopka [of. Anny i Marka z dziećmi ]
- + Ryszard Maśko [of. r. Makarów ]
-+ Maria Gąsior [of. nauczycieli SP w Tarnogrodzie]
-+ Janina Krzeszowiec [of. Ryszarda Jastrzębskiego]
-+ Kazimiera Wróbel [of. Adama i Grażyny Sochów z rodz.]
-+ Stanisław Wlaź [of. r. Krasowskich, Kowali z rodz.]
-+ Andrzej Rozwadowski [of. r. Bryłów]
-+ Dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych przodków
-+ Bronisław Sarzyński [ of. Sendeckich ]
18.00 + Aniela Waluda, zm. z Waludów, Kożuszków, Łysiaków, Suszyckich, Dusze w czyśćcu cierpiące
Czwartek 11.04.2024
6.30 + Marianna Pawłuszkiewicz gr.
6.30 + Zofia Lassa 9 r., Stanisław, Ryszard Lassa
7.00 + Jan Pokrywka r., Teresa Pokrywka
7.00 + Janina Cap 4 r.ś.
18.00 + Janina Zając 2 r.ś.
18.00 + Kazimierz Korzybski 12 r.ś.
Piątek 12.04.2024
6.30 + Marianna Pawłuszkiewicz gr.
6.30 + Stefania 33 r., Szczepan Śliwińskich, Józef, Katarzyna, Michał, Sławomir Czekienda
7.00 + Antoni Marszalec, Albina, Michał, Katarzyna, Jan, Ewa Legieć, zm. z rodz.
7.00 + Bolesław, Helena Wielgus
18.00 + Lucjan 30 r., Marianna, Andrzej, Marianna Szponar
18.00 + Zdzisław Sereda 20 r.ś.
Sobota 13.04.2024
6.30 + Marianna Pawłuszkiewicz gr.
6.30 + Jan, Lucyna Śmieciuch, Andrzej, Stanisława Wlaź, Jolanta, Magdalena Grymuza
7.00 + Maria, Jan Lewkowicz, Aniela, Jan Gołąb, zm. z tych rodz.
7.00 + Janina, Adam Myszkowiak
18.00 + Czesław Wyganowski 31r., zm. z Kogutów, Wyganowskich
18.00 + Katarzyna Gurdziel, Józef, zm. z Gurdzielów, Mazgalów
Niedziela 14.04.2024
8 00 Dzięk. w r.20 śl. Anny i Stanisława z prośbą o łaski, Boże błog.,dary Ducha św., dar zdrowia
9.30 + Marianna Pawłuszkiewicz gr.
11.00 Za Parafian
15.00 + Józef Gałka r., Michalina
17.00 Dzięk. w 40 r. ur. z prośbą o łaski, Boże błog., opiekę M. B., dary Ducha św., dar zdrowia
Msza święta w szpitalu 14.04.2024
7 00 + Mikołaj Rapa 1 r.ś.
Kościoły filialne 15.04.2024 - 21.04.2024
Korchów
Niedziela 14.04.2024
Dzięk. w 30 r. śl. Renaty i Henryka z prośbą o łaski, Boże błog.,dary Ducha św.,dar zdrowia
Niedziela 21.04.2024
+ Marianna, Michał, Edward zm. z Gałczyńskich, Bosaków
Wola Różaniecka
Niedziela 14.04 .2024
+ Bronisław Gleń, zm. z Gleniów, Kruków
Niedziela 21.04.2024
+